Katalogs

Share |

Siltumsūkņi, Kondicionieri

Mūsdienās vairs nav lielas starpības starp gaisa kondicionieri un gaisa siltumsūkni. Abiem darbības princips ir stipri līdzīgs, vienīgi jāskatās līdz kādām āra gaisa temperatūrām ir paredzēta iekārtu darbība un kam primāri iekārta ir paredzēta – sildīšanai vai dzesēšanai.
 

Alpic Air

AlpicAir ir reģistrēts zīmols, kas piedāvā dažādas telpu klimata sistēmas ar mērķi garantēt pasūtītājam optimālu kvalitātes un cenas attiecību. Baltijas valstīs Alpic Air zīmols ir pazīstams jau vairāk nekā 15 gadus.

AlpicAir produktu klāstā ir dažādas split un multi-split gaisa kondicionēšanas iekārtu un siltumsūkņu sistēmas- sienas tipa, kasetes un fankoili, ģeotermālie siltumsūkņi, saules vakuuma kolektori, kompresoru/ kondensatoru blokiem ventilācijas iekārtu dzesēšanai.

 

AlpicAir iekārtās izmanto videi draudzīgo dzesējošo vielu R410A, R32 un progresīvus Inverter tehnoloģijas kompresorus.

 

AlpicAir ūdens dzesēšanas sistēmas ietver visdažādāko fankoilu izpildījumus- sākot no sienas un iebūvējamiem kanāla fankoiliem un griestu kasetēm līdz grīdas konvektoriem. Visas iekārtas ir pieejamas izpildījumā dzesēšana vai apsilde (2- cauruļu) un izpildījumā dzesēšana plus apsilde (4- cauruļu). Iekārtas ir testētas un pārbaudītas dažādos ekspluatācijas apstākļos un ir pieejami tehniskie dati dažādos režīmos un trokšņa līmeņa prasībām.

 

AlpicAir gaisa kondicionieri un siltumsūkņi tiek ražoti saskaņā ar Baltijas valstu patērētāju vēlmēm un vajadzībām. Mūsu vairumtirdzniecības noliktavā vienmēr ir pietiekams daudzums ar ikdienas darbam nepieciešamām iekārtām un materiāliem. AlpicAir – daudz dažādu kvalitatīvu un lielisku iekārtu, lai nodrošinātu labu noskaņojumu, enerģiju darbā un atpūtu mājās!
JAUNUMS ECO PRO (R32, WiFi iebūvēts) Inverter:

Kondicionieri
Modelis Iekārtas cena, eiro Cena ar montāžu
AWI/AWO-25HRDC1E 400 600
AWI/AWO-32HRDC1E 430 630
AWI/AWO-50HRDC1E 570 800
AWI/AWO-70HRDC1E 790 1090