Mitsubishi Heavy ir pasaulē atzīts līderis jaunāko tehnoloģiju izmantošanā un rūpēs par apkērtējo vidi. Latvijas patērētājiem tiek piedāvātas tikai videi draudzīgas iekārtas, kurās kā aukstumnesējs tiek izmantots videi drošais R410a vai R32. Tā kā Eiropas Savienībā sākot ar 2000 gadu tika aizliegts jaunajās iekārtās izmantot videi kaitīgo freonu R22, LEGĀLI ievestas un Eiropas tirgum paredzātas jaunas Mitsubishi Heavy iekārtas mūsu valstī nopirkt nevar. Ja patērētājiem negodīgas montāžas firmas piedāvā iegādāties iekārtas, kas paredzētas darbam ar aizliegto freonu R22, Jums ir jāapzinās, ka tiek pārkāpts likums un, ka iespējamais mirkļa ietaupījums Jums nākotnē radīs problēmas ar šo novecojošo iekārtu apkopi, rezerves daļu pieejamību un iespējamām soda sankcijām no Valsts vides dienesta puses. Ja rodas šaubas par piedāvātajā iekārtā izmantotā aukstumnesēja atbilstību likumdošanai, vienmēr varat jautāt padomu mums vai Valsts vides dienesta darbiniekiem (www.vvd.gov.lv).

Mitsubishi Heavy arī ir atteicies no iepriekšējo paaudžu freona R407c izmantošanas, kura 3-komponentu sastāvs rada sarežģījumus papildināšanas gadījumā vai veicot iekārtu apkopes darbus.
Latvijā iedzīvotājiem par gaisa siltumsūkņiem ir samērā mazas zināšanas, tādēļ daudzi, izdzirdot šo vārdu salikumu, uzreiz zaudē interesi, bet Skandināvijas valstīs un citviet Eiropā, būvējot jaunus mitekļus, siltumsūkņu uzstādīšana ir obligāts priekšnoteikums. Tas saistīts ar valstu politiku atjaunojamo energoresursu jomā.
Ekonomisks apkures veids
Siltumsūkņu izmantošana ir ekonomiskākais līdz šim izgudrotais apkures veids. To montāža ir ātra, tā neprasa mājoklī veikt nekādus remontdarbus, tie ir ugunsdroši un tas ir dabai draudzīgs apkures veids.

Daudziem cilvēkiem ir priekšstats, ka siltumsūkņi patērē ļoti daudz elektrības, bet tai pašā laikā viņi apsilda savu mājokli ar elektriskajiem sildītājiem. Jaunākās paaudzes siltumsūkņi patērē pat līdz piecarpus reizēm mazāk elektroenerģijas, nekā elektriskie sildītāji, jo elektrību tie izmanto tikai siltuma pārnešanai no āra gaisa uz iekšu, nevis siltuma ražošanā. Tiem nav iebūvātas elektriskās spirāles, ar ko piesildīt gaisu. - Gaisa siltumsūknis ir ļoti universāls apkures veids, jo tas ne tikai silda, bet arī attīra gaisu, jonizē to, noregulē mitruma režīmu, kā arī vasaras karstajās dienās to atdzesē. Gaisa siltumsūknis sastāv no divām daļām - ārējā un iekšējā bloka. Abi šie bloki savā starpā ir savienoti ar kapara caurulītēm, pa kurām noslēgtā lokā plūst freons kurš ir videi un veselībai nekaitīgs. Balstoties uz šās gāzes fizikālajām īpašībām arī tiek iegūts siltums no apkārtējās vides pat -25 grādu zemā temperatūrā. Atšķirībā no zemes siltumsūkņiem šiem dārzā nekas nav jārok. Ārpusē pie mājas sienas atrodas ārējais bloks, kas ir vismaz 50 cm virs zemes, un tas arī viss.

Siltumsūkņu priekšrocība, salīdzinot ar pārējiem apkures veidiem, ir tā salīdzinoši lētās uzstādīšanas izmaksas, īpaši lētas apkures izmaksas, attīrīts un jonizēts gaiss, kā arī noregulēts mitruma režīms. Gaisa siltumsūkņus vasaras periodā ir iespējams izmantot arī kā gaisa kondicionētājus. Tos var uzmontēt praktiski jebkurās telpās – dzīvokļos, ofisos, darbnīcās un citās apdzīvojamās vai nedzīvojamās telpās, pat siltumnīcās pavasarī stādu audzēšanai. To montāža neizņem daudz laika, kā arī neprasa nekādus remontdarbus pēc darbu pabeigšanas. - Gaisa siltumsūkņu darbības pamatā nav degšanas procesa, tādēļ to darbība ir pilnībā ugunsdroša. Siltuma sūknis siltuma ražošanā paņem akumulēto saules enerģiju no apkārtējās vides -  gaisa - un izmanto to ēku apkurei un dzesēšanai. Siltumsūknis ir arī ļoti ērts apkures veids — iekārta automātiski reaģē uz gaisa temperatūras svārstībām ārpusē un automātiski mājās uztur vēlamo klimatu.